درآمد 748.5 میلیون دلاری مردان بازیگر در برابر 186 میلیون زنان

به گزارش خبرنگاران به نقل از د رپ، در حالی که دواین جانسون با کسب 124 میلیون دلار پردرآمدترین بازیگر مرد از راه بازیگری بوده است اما سال جاری جرج کلونی در راس پردرآمدترین بازیگران دنیا در سال 2018 ایستاد.

درآمد 748.5 میلیون دلاری مردان بازیگر در برابر 186 میلیون زنان

وی با درآمد 239 میلیون دلاری در حالی این مبلغ را کسب نموده که در هیچ فیلم سینمایی بازی ننموده و در واقع این پول را از فروش کارخانه نوشیدنی خود و در حالی که یکی از شرکای این کارخانه بود کسب کرد.

به این ترتیب در این فهرست که درآمد بازیگران از یکم ژوئن 2017 تا یکم ژوئن 2018 را دربرمی گیرد، دواین جانسون در مکان دوم جای می گیرد.

جانسون به لطف فعالیت شدیدش در شبکه های اجتماعی و نقش آفرینی در فیلم هایی چون آسمان خراش و جومانجی: به جنگل خوش آمدید این صندلی را کسب نموده است.

پس از این دو رابرت داونی جونیور با درآمد 81 میلیون دلاری جای دارد که این درآمد را از فیلم هایی چون انتقام جویان: جنگ ابدیت و نیز بازی در اسپایدرمن: بازگشت به خانه کسب نموده است.

کریس همسورث بازیگر انتقام جویان با درآمد 64.5 میلیون دلاری فرد نمره 4 این فهرست گردیده است.

جکی چان با درآمد 45.5 میلیون دلاری پنجمین فرد این فهرست را تشکیل داده و در 5 صندلی اول قرار گرفته است.

ویل اسمیت با درآمد 42 میلیون دلاری نفر بعدی است. بخشی از درآمد وی از نقشی که در فیلم لایو اکشن علاء الدین بازی نموده و هنوز اکران نگردیده کسب گردیده است.

آکشای کومار بازیگری بالیوودی با درآمد 40.5 میلیون دلار، آدام سندلر با درآمد 39.5 میلیون دلار، سلمان خان با درآمد 38.5 میلیون دلاری و کریس اوانز با درآمد 34 میلیون دلاری، دیگر پر درآمدهای این فهرست هستند.

این بازیگران در مجموع 748.5 میلیون دلار درآمد دارند و این تفاوت فاحشی با مجموع درآمد 10 بازیگر پردرآمد زن دارد که فهرست شان هفته پیش منتشر گردیده بود و مجموع درآمدشان 186 میلیون دلار گردیده بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "درآمد 748.5 میلیون دلاری مردان بازیگر در برابر 186 میلیون زنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با درآمد 748.5 میلیون دلاری مردان بازیگر در برابر 186 میلیون زنان

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید