اخبار و رویدادها

راهنمای پذیره نویسی سهام دولت در قالب صندوق ETF

پذیره نویسی سهام دولت در سه بانک صادرات، ملی و تجارت و دو شرکت بیمه البرز و اتکایی امین، از دیروز 14 اردیبهشت شروع شده و تا آخر ماه یعنی 31 اردیبهشت ادامه دارد. مردم می توانند به وسیله کارگزاران بورس یا به وسیله 9 بانک منتخب، حضوری یا غیرحضوری نام نویسی...

12 تیر 1399

صندوق پژوهش و فناوری گیلان از شرکت های فناور حمایت اقتصادی می نماید

صندوق پژوهش و فناوری گیلان در فراخوانی از در راستای مقابله با ویروس کرونا از شرکت های فناور و دانش بنیان حمایت اقتصادی می نماید.

9 تیر 1399

گنجینه هنرهای تجسمی فرهنگستان هنر به نمایش درمی آید

مجموعه آثار گنجینه فرهنگستان هنر، به تدریج در وب گاه این فرهنگستان و فضای مجازی معرفی می گردد.

8 تیر 1399

روزی 4.25 میلیارد تومان در حساب میهایلوویچ!

رای به سود سینیشا میهایلوویچ صادر شده و او انتقام سختی از اسپورتینگ لیسبون گرفته است.

7 تیر 1399

لزوم افزایش نظارت ها بر فعالیت معادن

استاندار سمنان با تأکید بر لزوم افزایش نظارت بر فعالیت معادن گفت: دست درازی غیر کارشناسی به عرصه های طبیعی استان به حداقل خواهد رسید.

4 تیر 1399

خبرنگاران دولت مستعفی یمن: شورای انتقالی جنوب، بیانیه اعلام خودمختاری را لغو کند

تهران- خبرنگاران- وزیر خارجه دولت مستعفی عبد ربه منصور هادی روز دوشنبه از شورای انتقالی جنوب خواست؛ بیانیه خودمختاری را لغو کند در غیر این صورت باید مسوولیت نابودی توافق ریاض و فرایند صلح در کشور را به عهده بگیرد.

3 تیر 1399

چند نمونه ورزش هوازی مناسب

یک دکتری بازتوانی عصبی در خصوص مدت زمان مطلوب ورزش های هوازی و نیز بهترین ورزش ها در این حوزه شرح داد.

3 تیر 1399

معرفی 24 اثر میراث فرهنگی ایران در فهرست جهانی یونسکو

فهرست میراث دنیای یونسکو ایرانهمه ما ایرانی ها از اینکه ایران هم جزو کشورهای مطرح دنیا از نظر داشتن آثار تاریخی و فرهنگی بسیار است، به خود می بالیم. بر طبق آماری که توسط سازمان دنیای یونسکو ارائه شده، ایران جزو 10 کشور دارای بیشترین آثار ثبت شده در فهرست...

1 تیر 1399

شمار قربانیان کرونا در آمریکا به مرز 46 هزار نفر رسید

مرکز دانشگاهی جانز هاپکینز اعلام نمود که شمار قربانیان کرونا در آمریکا به مرز 46 هزار نفر رسید.

1 تیر 1399

اعلام حالت فوق العاده و خودگردانی شورای انتقالی جنوب یمن، دولت مستعفی یمن: شورای انتقالی نافرمانی کرد

گروه شبه نظامی تحت حمایت امارات موسوم به شورای انتقالی جنوب یمن در مناطق جنوبی این کشور اعلام حالت فوق العاده و خودگردانی کرده است و دولت مستعفی یمن نیز این اقدام شورای انتقالی را نافرمانی مسلحانه توصیف کرد.

31 خرداد 1399

بازگشایی تدریجی کسب و کارهای سفر

معاون گردشگری از بازگشایی تدریجی کسب و کارهای سفر با رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.

30 خرداد 1399

قیمت گوشت در ماه رمضان گران نمی شود

رئیس اتحادیه گوشت گاو تهران در پاسخ به این پرسش که آیا در آستانه ماه رمضان قیمت گوشت قرمز گران خواهد شد؟ به تجارت نیوز گفت: گوشت در بازار فراوان است اما فعلا تقاضایی برای خرید گوشت وجود ندارد. با عرضه به موقع دام در کشتارگاه ها و برنامه شرکت پشتیبانی امور...

27 خرداد 1399

نگاهی به پدیده تازه تلویزیون؛ نون خ بهتر از پایتخت است؟

فصل دوم سریال نون خ که ده روزی است پخش آن آغاز شده مورد اقبال مخاطبان و منتقدان قرار گرفته است. پخش این سریال پس از پایتخت 6 از شبکه اول سیما در جریان است و هر روز سکانس هایی از آن در شبکه های اجتماعی سوژه کاربران می شود.

26 خرداد 1399

افزایش 75 درصدی ترددها در تهران نسبت به مدت مشابه در سال گذشته

رئیس پلیس هدایت و رانندگی پایتخت، با بیان اینکه 75 درصد افزایش ترافیک نسبت به مدت مشابه در سال گذشته داشتیم، گفت: از ابتدای صبح امروز بار ترافیکی در معابر و بزرگراه ها، مخصوصا مرکز شهر سنگین بوده و این شرایط همچنان ادامه دارد.

25 خرداد 1399

راهنمای کامل بک پکینگ یا کوله گردی

آیا تا به حال کوله گردی کرده اید؟ آیا می دانید سفرهای بک پکینگ چگونه است؟ یک بک پکر چه لوازمی باید همراه داشته باشید؟ این سوالاتی است که حتما قبل از اینکه بخواهید به چنین سفری بروید می بایست از خودتان بپرسید. یکی از قدیمی ترین و البته ارزان ترین روش های...

24 خرداد 1399

ثبت نام 576 دامغانی در سامانه بیمه بیکاری

رئیس اداره کار، تعاون و رفاه امور اجتماعی شهرستان دامغان گفت: باشیوع ویروس کرونا، 576 دامغانی که شغل خود را از دست دادند، برای دریافت بیمه بیکاری ثبت نام کردند.

23 خرداد 1399

خودداری دولت آمریکا از ارائه اسناد دست داشتن عربستان در حادثه 11 سپتامبر به خانواده قربانیان

دادستان کل آمریکا گفت اسناد مرتبط با دست داشتن عربستان سعودی در حادثه 11 سپتامبر 2001 در اختیار خانواده قربانیان این حادثه قرار نخواهد گرفت.

21 خرداد 1399

خبرنگاران سرما و سیل 300 میلیارد ریال به کشاورزان تایباد خسارت زد

مشهد- خبرنگاران- نوسان شدید دمای هوا در آخرین روزهای نخستین ماه فصل بهار و جاری شدن سیل موجب خسارت 300 میلیارد ریالی به باغات و اراضی کشاورزی شهرستان تایباد در شرق خراسان رضوی شد.

20 خرداد 1399

نگه داشتن روسری سخت است!

طبق آمارهای اعلام شده سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، در سه و نیم سال گذشته بیش از 16 میلیون گردشگر خارجی به ایران سفر کرد ه اند و بعضی هایشان تجربیات خود از سفر به ایران را نوشته اند. خیلی هایشان ایران را کشور اسرارآمیزی دانسته اند که جذاب ترین...

19 خرداد 1399

خبرنگاران مقام نظامی : هر ساعت بیش از یک حمله به یمن انجام شده است

تهران-خبرنگاران-یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن سه شنبه شب اعلام نمود که جنگنده های دشمن در 24 ساعت گذشته 26 حمله هوایی به مناطق مختلف یمن داشته اند.

18 خرداد 1399
تعداد: (568)