اخبار اقتصادی

راهنمای پذیره نویسی سهام دولت در قالب صندوق ETF

پذیره نویسی سهام دولت در سه بانک صادرات، ملی و تجارت و دو شرکت بیمه البرز و اتکایی امین، از دیروز 14 اردیبهشت شروع شده و تا آخر ماه یعنی 31 اردیبهشت ادامه دارد. مردم می توانند به وسیله کارگزاران بورس یا به وسیله 9 بانک منتخب، حضوری یا غیرحضوری نام نویسی...

12 تیر 1399

لزوم افزایش نظارت ها بر فعالیت معادن

استاندار سمنان با تأکید بر لزوم افزایش نظارت بر فعالیت معادن گفت: دست درازی غیر کارشناسی به عرصه های طبیعی استان به حداقل خواهد رسید.

4 تیر 1399

بازگشایی تدریجی کسب و کارهای سفر

معاون گردشگری از بازگشایی تدریجی کسب و کارهای سفر با رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.

30 خرداد 1399

قیمت گوشت در ماه رمضان گران نمی شود

رئیس اتحادیه گوشت گاو تهران در پاسخ به این پرسش که آیا در آستانه ماه رمضان قیمت گوشت قرمز گران خواهد شد؟ به تجارت نیوز گفت: گوشت در بازار فراوان است اما فعلا تقاضایی برای خرید گوشت وجود ندارد. با عرضه به موقع دام در کشتارگاه ها و برنامه شرکت پشتیبانی امور...

27 خرداد 1399

نگاهی به پدیده تازه تلویزیون؛ نون خ بهتر از پایتخت است؟

فصل دوم سریال نون خ که ده روزی است پخش آن آغاز شده مورد اقبال مخاطبان و منتقدان قرار گرفته است. پخش این سریال پس از پایتخت 6 از شبکه اول سیما در جریان است و هر روز سکانس هایی از آن در شبکه های اجتماعی سوژه کاربران می شود.

26 خرداد 1399

به بهانه پاسخ های کی روش به گزارش خبرنگاران؛ متوهم بزرگ!

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به گزارش مستند خبرنگاران، به نکاتی اشاره و درباره همه چیز صحبت کرده به جز ابهاماتی که درباره پاداشش وجود دارد.

17 خرداد 1399

برنی سندرز از ادامه رقابت های انتخاباتی انصراف داد

برنی سندرز، سناتور ایالت ورمونت و نامزد رقابت مقدماتی حزب دموکرات آمریکا برای انتخابات ریاست جمهوری این کشور روز چهارشنبه 8 آوریل (20 فروردین) به کارزار انتخاباتی خود انتها داد.

11 خرداد 1399

تکذیب ارتباط 5G و شیوع ویروس کرونا

حملات گروهی به دکل های مخابراتی با شایعه پخش ویروس کرونا توسط آنها باعث شده تا دولت انگلیس به صورت رسمی فرضیه ارتباط شبکه 5G با گسترش نوع جدید ویروس کرونای را مسئله ای جعلی، خطرناک و کاملاً اشتباه بداند.

6 خرداد 1399

گنجینه ای ارزشمند در یک کلیسا کشف شد

این گنجینه تاریخی ارزشمند پس از آن که کارگران ساختمان هنگام بازسازی یک کلیسای قرن نوزدهمی به ویرانه های یک کلیسای رنسانس برخوردند، کشف شد.

5 خرداد 1399

کشف 10 تن چوب جنگلی قاچاق در آستارا

خبرنگاران/گیلان فرمانده انتظامی آستارا از کشف 10 تن چوب جنگلی قاچاق به ارزش 120 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

21 اردیبهشت 1399

4 بورس میزبان سهام آرامکو خواهند بود

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، منابع مطلع اعلام کردند که عرضه اولیه سهام آرامکو در بورس های نیویورک، لندن و هنگ کنگ انجام می گیرد و محتمل است که یک یا 2 یا حتی 3 بورس سهام آرامکو را عرضه نمایند.

20 اردیبهشت 1399

تحریمی که به توانایی ایران در مقابله با کرونا آسیب می زند،لغو گردد

به گزارش خبرنگاران، برنی سندرز و یکی از نامزدهای مطرح دموکرات ها در کارزار انتخابات ریاست جمهوری 2020 در آمریکا امروز چهارشنبه در پیامی توئیتری نوشت: ایران با تلفات فاجعه باری از همه گیری ویروس کرونا روبرو است. تحریم های آمریکا نباید در این فاجعه بشری...

18 اردیبهشت 1399

تصمیمات مهم درباره مدارس ؛ سال تحصیلی تا 6 هفته بعد از تعطیلی کرونا ادامه می یابد ، سرنوشت شهریه ها و کنکور

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به تعطیلی مدارس به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا درباره مدت سال تحصیلی جاری و نیز زمان برگزاری کنکور و همچنین شهریه مدارس غیر دولتی شرح داد.

15 اردیبهشت 1399

تذکر استاندار به فرمانداران و مدیران : تا خاتمه نوروز مرخصی ممنوع

استاندار مرکزی گفت: با توجه به شرایط موجود و شیوع بیماری کرونا و ضرورت کنترل شرایط، مرخصی رفتن تمام فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی استان تا انتها نوروز 99 ممنوع است.

9 اردیبهشت 1399

میراث فرهنگی و گردشگری در زمان بحران

هم زمان با رشد صنعت گردشگری در ایران و آسیب پذیر بودن این صنعت در جهان، اهمیت توجه به بحران های تهدیدکننده و از آن مهم تر، مدیریت بحران در گردشگری نیز آشکار می گردد.

6 اردیبهشت 1399

خبرنگاران معطلی کامیون ها در مرز آستارا و ضرورت کاهش ارسال بار

آستارا - خبرنگاران - مدیرکل گمرک آستارا از شرکت های حمل و نقل بین المللی و صاحبان کالاها خواست، با توجه به ظرفیت پایین پذیرش و ترخیص کالا در گمرک جمهوری آذربایجان و در نتیجه رسوب و توقف چند روزه کامیون ها در مرز، در ارسال بار و کالاهای صادراتی به گمرک آستارا...

27 فروردین 1399

همدستی همسر و زن مستأجر در قتل مرد پولدار

معمای قتل مرد ثروتمندی که جسدش مقابل در خانه شان پیدا شده بود با اعترافات زن مستأجر فاش شد. این زن اعتراف کرد که با همدستی همسر مقتول دست به این جنایت زده است.

15 فروردین 1399

درنای سیبری به فریدون کنار بازگشت

به گفته سرپرست روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران تنها بازمانده گله غربی درنای سیبری که از گونه پرنده های در معرض خطر است، سه شنبه به منطقه فریدون کنار مازندران وارد شد.

8 فروردین 1399

بازداشت پدر ماساژ درمانی ایران

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت از کلاهبرداری 20 میلیاردی فردی که خود را پدر ماساژ درمانی ایران معرفی می کرد، اطلاع داد.

6 فروردین 1399

راهنمای کامل اسباب کشی؛گذشتن از هفت خوان اسباب کشی

اسباب کشی از آن دست موضوعاتی است که چه به اجبار صاحب خانه و بالارفتن کرایه ها مجبور به انجام آن باشید و یا به ذوق خرید صاحب خانه شدن مجبور به جمع کردن وسایل باشید، سختی ها و البته هزینه هایی به همراه دارد.ما در این فرصت پیشنهاداتی را ارائه می دهیم که با...

13 اسفند 1398
تعداد: (172)